درباره‌ی شرکت صنایع فلزی مازند


 

صنایع فلزی مازند درسال 1360 با اخذ مجوز از وزارت صنایع اقدام به احداث و راه اندازی کارخانه و تولید آزمایشی انواع میخ های معمولی نجاری با نام تجاری" توسکا " در کارتن های 25 کیلوگرمی نموده و همزمان  بنا به مقتضیات دوران جنگ به تولید انبوه سیم خاردارگالوانیزه با کیفیت بسیار بالا پرداخت و به بازارعرضه نمود . 

درسال1362 با خرید ماشین آلات پیشرفته اقدام به تولیدآزمایشی میخ های شانه ای با نام تجاری " تیسا " نموده و با تولید انبوه از سال 1363 تاکنون بعنوان تولید کننده انحصاری میخ های شانه ای کشور را از وارادت این کالا از اروپا و خروج ارز بی نیاز ساخت . 

درسال 1371 با نصب ماشین آلات رولینگ، میخ های معمولی را به شکل دنده ای و مته ای(فله) فرم داده و با نام تجاری " توسکا " درکارتن های 25 کیلوگرمی بسته بندی و روانه بازار نمود که این  گام دیگری بود که توسط شرکت درجهت  تامین خواست  تولیدکنندگان سازه های چوبی کشور که همواره کیفیت استحکام اتصالات چوبی دغدغه آنها بوده، برداشته شد.

 

درسال 1380 درراستای تحقق یکی دیگر از اهداف اصلی شرکت "توسعه سبد محصول وارتقاء کیفی محصولات " از یکسو و "سرعت ، افزایش راندمان تولید و بهره وری از نیروی انسانی درصنایع چوبی" از سوی دیگر،  انگیزه تولید میخ های نواری در فرم های مته ای،دنده ای و ساده برای اولین باردر ایران با نام تجاری "ویستا " شده  و سبب تحولی نوین  درساختار سنتی کارگاه های تولید مصنوعات چوبی و مصرف کنندگان میخ های معمولی (دستی ) و گرایش و تمایل آنان به مکانیزه و اتوماسیون کردن خطوط تولیدشان گردید.

دربدو همان سال 1380 نیز به تبع  تولید میخ های نواری وضرورت وجودی ابزارمرتبطه ، اقدام به خریدخارجی و واردات میخکوب های نواری بادی ازکشور تایوان با برند انحصاری"  ویستا " نموده و بتدریج به تنوع آنها افزوده شد. امروزه با بیش از 30 مدل میخکوب و ابزار بادی با ارائه دوره های گارانتی 12-6 ماهه و پشتیبانی وخدمات  پس از فروش گسترده با افتخار درخدمت صنایع چوبی کشورهستیم.

تولیدات سفارشی انواع پین و میخ های فولادی کم کربن  با روکش گالوانیزه سفید و همچنین میخ های استینلس استیل در فرم های ساده و مته ای و دنده ای با  استفاده ازمفتولهای استیل گرید 304 و 316  ضد خورندگی و اکسید و مقاوم در برابر ربایش مغناطیسی  از دیگر توانمندیهای خاص این شرکت در پاسخ به نیازهای عمدتا" پتروشیمی ها و نیروگاهها و... جهت ساخت و تعمیر برجهای خنک کننده (Cooling Tower) در نواحی گرم و مرطوب بویژه درمناطق جنوبی کشور، می باشد.  

بزودی(Comming Soon):

تولید آزمایشی میخ فولادی واشردار با کربن بالا که در بازارمصطلح  به میخ چاشنی و بوسیله میخکوب تفنگی با برندهای موجود دربازاراعم ازهیلتی و کامرکس و رونیکس و نوا و... قابل استفاده می باشد، انجام شده وتستهای مرتبط با کیفیت کاربرد آن درسازه های مختلف بتونی و فلزی صورت گرفته است که نتایج مثبت حاصله به تایید کارشناسان و پاره ای ازمصرف کنندگان مربوطه رسید ه  که بزودی درسبد محصولات شرکت قرارخواهد گرفت


 

اهداف اصلی شرکت

  • توسعه بازار و محصل 
  • نوآوری د ر تولید 
  • فزایش و حفظ كیفیت محصولات و خدمات
  • وفادارسازی و مشتری مداری
  • آشنایی وتجهیزصنایع چوبی کشوربا تکنولوژی های روز دنیا
  • صادرات محصولات تولیدی به خارج از کشور

افتخارات و رویدادها

صنايع فلزي مازند مفتخر است که با  اتکاء  به دانش و تجربه مدیران ونیروهای متخصص خود توانسته در بازار ایران  پیشگام  بوده  و جایگاه خود را بعنوان اولين توليدكننده ميخ هاي تی شانه اي و نواري و عرضه کننده انحصاری ميخكوب و ابزارهاي بادي ویستا  (VISTA)  تحکیم بخشد.
کسب گواهینامه 2008: ISO 9001 ازسازمان بین المللی استاندارد( ایزو مدیریت کیفیت تولیدات وخدمات)

نشانی : تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان ملک، پلاک 50، طبقه اول

کدپستی :۱۵۶۵۷۹۴۱۱۶

تلفن تماس :  ۷۷۵۲۳۰۰۰(۹۸۲۱+)

فکس :  ۷۷۵۳۶۰۶۰ (۹۸۲۱+)

ایمیل:  info@vistanail.com

با ارسال آدرس ایمیل خودتون از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
Preloader