درباره‌ی شرکت صنایع فلزی مازند


 

شرکت صنایع فلزی مازند را در سال 1360 تاسیس نمودیم و از سال 1363 تولید میخ های معمولی تحت برند توسکا را آغاز کرده و از ابتدای سال 1364 با هدف افزایش بهره وری، راندمان، سرعت، دقت و همچنین عدم فرسوده شدن نیروی انسانی، برای صنایع چوبی ایران خطوط تولید میخ های شانه ای را راه اندازی نموده و تاکنون بعنوان اولین و تنها تولیدکننده میخ های شانه ای تحت برند تیسا در این عرصه فعالیت داریم.

از دیگر تولیدات تخصصی ما به عنوان اولین تولیدکننده می توان از میخ های استنلس استیل نگیر (ضد مغناطیس) برای استفاده در محیط های اسیدی و مغناطیسی در سایز های مختلف از قطر 2 الی 4 میلیمتر و از طول 4 الی 10 سانتی متر از سال 1370 ، همچنین تولید میخ های دنده ای فله در کارتن های 25 کیلوگرمی که از سال 1375 به منظور استحکام قوی اتصالات چوبی مورد نیاز تولیدکنندگان پالت و کارگاه های فلنج سازی و تولید میخ های آندولین که برای اتصالات ایرانیت های سقفی مورد استفاده قرار میگیرند را نام ببریم .

در سال 1382 همگام با توسعه تولید و نیاز صنایع چوبی ایران ما نیز نسبت به ایجاد خطوط تولید میخ های نواری تحت برند ویستا در سه مدل ساده، مته ای و دنده ای اقدام و از سال 1383 به تولید انبوه رسیدیم.

همچنین با افزایش ماشین آلات خطوط تولید، هم اکنون رنج وسیعی از مصرف میخ نواری کشور را از میخ هایی با قطر 1.65 میلیمتر الی قطر 3.65 میلیمتر و از طول 25 میلیمتر تا 130 میلیمتر را تولید و به بازار ایران عرضه می نماییم.

اولین شرکتی هستیم که نشان استاندارد را بر روی میخ های توسکا از موسسه ملی استاندارد ایران دریافت کردیم و استاندارد خود اظهاری تولید میخ های شانه ای و نواری را بیش از ده سال است که در کارنامه خود داریم.

همزمان با عرضه میخ های نواری نسبت به واردات میخکوب های بادی و سایر ابزار های بادی (نئوماتیک) تحت برند ویستا، مرتبط با صنایع چوب اقدام کردیم و بخش خدمات پس از فروش را متناسب با تنوع ابزار و میخکوب های بادی همراه با تامین کلیه قطعات یدکی مربوطه پی ریزی نمودیم.

از دیگر فعالیت های ما در راستای پیشبرد اهداف پشتیبانی و خدمات پس از فروش و رضایت مندی مشتریان برگزاری دوره های آموزشی تعمیر و نگهداشت میخکوب های بادی برای مشتریان پرمصرف و مراکز تخصصی خدمات پس از فروش در استان های مختلف کشور می باشد.

 


 

اهداف اصلی شرکت

  • توسعه بازار و محصل 
  • نوآوری د ر تولید 
  • فزایش و حفظ كیفیت محصولات و خدمات
  • وفادارسازی و مشتری مداری
  • آشنایی وتجهیزصنایع چوبی کشوربا تکنولوژی های روز دنیا
  • صادرات محصولات تولیدی به خارج از کشور

افتخارات و رویدادها

صنايع فلزي مازند مفتخر است که با  اتکاء  به دانش و تجربه مدیران ونیروهای متخصص خود توانسته در بازار ایران  پیشگام  بوده  و جایگاه خود را بعنوان اولين توليدكننده ميخ هاي تی شانه اي و نواري و عرضه کننده انحصاری ميخكوب و ابزارهاي بادي ویستا  (VISTA)  تحکیم بخشد.
کسب گواهینامه 2008: ISO 9001 ازسازمان بین المللی استاندارد( ایزو مدیریت کیفیت تولیدات وخدمات)


 

نشانی : تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان ملک، پلاک 50، طبقه اول

کدپستی :۱۵۶۵۷۹۴۱۱۶

تلفن تماس :  ۷۷۵۲۳۰۰۰(۹۸۲۱+)

فکس :  ۷۷۵۳۶۰۶۰ (۹۸۲۱+)

ایمیل:  info@vistanail.com

با ارسال آدرس ایمیل خودتون از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
Preloader